Simpra ile Uçtan Uca

Restoran Otomasyonu

Restoran ve cafe otomasyonu için ihtiyacın olan tüm özellikler Simpra’da mevcut. İşletmeni kusursuz yönetmek için Simpra ailesiyle hemen tanış!

restoran-ve-cafe-banner-gorsel@2x

Simpra Restoran Otomasyonu ile İşletmeni Uçtan Uca Yönet

Geliştirilmiş restoran otomasyonu ile restoran yönetimi artık çok kolay.

SimpraPOS ile Uçtan Uca Restoran Yönetimi

SimpraPOS sistemi ile müşterilerinin sipariş detaylarını, işletmendeki dolu ve boş masaları, oluşturulan çekleri, alınan paket ve masadan siparişleri anlık olarak görüntüleyebilirsin.

Entegrasyonlar

GetirYemek, Trendyol Yemek ve Yemeksepeti gibi yemek sipariş platformlarıyla kusurusuz bir şekilde entegre olur, kolayca paket servis siparişi alabilirsin.

Çevrim Dışı Çalışma

İnternet bağlantının kesilmesi durumunda SimpraPOS’un çevrim dışı çalışma özelliği devreye girer. Bu sayede restoranının operasyonu aksamaz.

Muhasebe Yazılımları

Logo ve Netsis gibi muhasebe yazılımlarıyla entegre çalışarak, tüm satışların otomatik olarak muhasebe sistemine düşmesini sağlar.

Garson El Terminali ile Sipariş ve Ödeme

El terminalleri, siparişin alınmasından ödemenin gerçekleştiği ana kadar hizmet kalitesinin artmasında için önemli rol oynuyor.

Kolay Erişim

App Store ve Google Play üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabilir.

Sipariş Yönetimi

Servis personeli, el terminali üzerinden siparişleri yönetebilir.

POS Sistemiyle Entegre

Servis personelinin el terminali ile aldığı sipariş doğruca POS sistemine düşer.

Simpra KDS ile Mutfak Sipariş Yönetimi

Mutfak personelinin, masadan, gel-al ve paket servis siparişlerini, mutfakta yer alan ekran üzerinden Simpra Mutfak Sipariş Sistemi ile kolaylıkla yönetmesini sağlar.

Mutfakta Sipariş Yönetim

POS sistemine düşen tüm siparişler anında mutfak sipariş yönetim sisteminde görüntülenir.

Sipariş Durumu

Sipariş durumu, mutfak personeli tarafından “Hazır” veya “Hazırlanıyor” olarak seçilir.

Sipariş Bildirimi

Hazırlanan siparişe ilişkin bildirim, el terminali ekranında anlık görüntülenir ve sipariş müşteriye yönlendirilir.

QR Menu Order ile Temassız Sipariş ve Ödeme Sistemi

QR Menu Order, Covid-19 pandemisi sürecinde, restoran ve café’lerde temassız sipariş ve ödeme dönemini başlatan yenilikçi bir ürün.

Sipariş Yönetimi

POS sistemiyle entegre çalışan özel sipariş sistemi sayesinde, müşterilerin siparişleri aynı anda POS sistemine ve mutfağa ulaşır.

Kolay Sipariş Alımı

Müşterilerin, masadaki QR kodu okutarak restoranın mobil uyumlu menüsüne erişir ve temassız bir şekilde sipariş verebilirler.

Hızlı Ödeme Süreci

Müşterilerin, akıllı telefonlarını kullanarak temassız ödemelerini gerçekleştirirler. Ödeme onaylandığında, müşterilerine e-Belge gönderilir.

SimpraPAY ile Yeni Nesil Ödeme Terminali Teknolojisi

SimpraPAY ile NFC özelliği olan Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlar, tabletler ve POS terminallerini ödeme terminaline dönüştürebilirsin.

Tek Cihaz

Tek bir cihaz üzerinden sipariş ve ödeme alarak donanım maliyetlerini azaltabilirsin.

Temassız Ödeme

Android işletim sistemine sahip, NFC özelliği olan tüm cihazlardan temassız ödeme alabilirsin.

e-Belge Gönderimi

Müşterilerine, ödemelerini tamamlandıktan sonra e-Belge gönderebilirsin.

Simpra Loyalty ile Restoranlara Özel Sadakat Yönetimi

Simpra Loyalty ile mobil uygulaman üzerinden özel indirim, kampanya ve fırsatlar sunarak sadık müşteriler edinebilir ve müşteri ilişkilerini güçlendirebilirsin.

Müşteri Segmentasyonu

Farklı alışveriş alışkanlıkları, cinsiyet, yaş grubu ve diğer pek çok seçenek ile müşteri segmentasyonu yapabilirsin.

Müşteri Profilleri

Satışını yaptığın tüm ürünleri, sadakat sistemin üzerinde görüntüleyebilir ve müşteri profilleriyle kolaylıkla eşleştirebilirsin.

Farklı Kanallardan Satış

İşletmenin mobil uygulaması, web sitesi ve kiosk’ları üzerinden kolayca satış yapabilirsin. Böylece, paket ve gel-al siparişler alabilirsin.

Simpra Inventory ile Stok ve Maliyet Yönetimi

Simpra Inventory ile satın alımlarını, stoktaki ürünlerini ve raporlarını tek bir sistem üzerinden takip edebilirsin.

Reçeteler

Oluşturduğun reçetelerin maliyetlerini görerek satış fiyatını kolaylıkla belirleyebilirsin.

Tedarik Yönetimi

Ürünlerinin, daha önceden aldığın fiyatlarını, transfer halinde olan ürünleri ve stok seviyesine göre ne kadar ürün sipariş vermen gerektiğini belirleyebilirsin.

Çift Yönlü Entegrasyon

Siparişlerini ERP sistemine otomatik iletir, ERP sisteminden gönderilen sevk irsaliyesi ve faturaları otomatik olarak Simpra Inventory’e çekebilirsin.

SIMPRA Reservation ile Masa Rezervasyon Yönetimi

SIMPRA Reservation sayesinde günün her saati için masa rezervasyonu alabilir, aldığın rezervasyonları kolaylıkla yönetebilirsin.

Web ve Android Arayüzü

Rezervasyonlarını Android tabletinden veya web tarayıcılar üzerinden kontrol edebilirsin.

Çoklu Şube Yönetimi

SIMPRA Reservation zincir yapılarını destekler nitelikte tasarlanmıştır. Ayrıca, dilediğin şubeleri favorilere ekleyerek daha yakından takip edebilirsin.

Müşteri Bilgilendirme

Rezervasyon sırası bekleyen müşterilerini, SIMPRA Reservation üzerinde listeleyebilir, sırası gelen müşterilerini SMS veya e-mail yoluyla bilgilendirebilirsin.

Simpra Insight ile Detaylı ve Anlık Mobil Raporlama

İşletmene ait satış, ödeme tipi, ürün ve özet raporlara detaylı bir şekilde anlık olarak Simpra Insight mobil uygulaması üzerinden erişim sağlayabilirsin.

Ödeme Raporları

Kullanılan farklı ödeme tiplerini, toplam geliri, adisyon ve ödeme sayısını takip edebilirsin.

Ürün Reporları

En çok satılan 20 ürünü, net satış, ikram ve indirimleri görüntüleyebilirsin.

Satış Raporları

Gelir, hesap, adisyon, iade ve iptal raporlarını kolaylıkla incelleyebilirsin.

Restoran otomasyonu çözümleri ile işletmende yeni bir döneme başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Restoran Otomasyon Sistemi, her ölçekten restoran için gerekli olan, ödeme süreçlerinin, menü kalemlerinin, paket servis hizmetinin ve bunun gibi pek çok yönetimsel sürecin kusursuz bir şekilde işletilmesini sağlayan özel yazılımlardır. Simpra, restoran otomasyon sistemi olarak bulut tabanlı altyapısıyla bir restoranın tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Yiyecek içecek otomasyonu (restoran otomasyon sistemi) sayesinde işletmeler, yaptıkları satışları kontrol edebilir, fiş-fatura düzenleyebilir, stok ve maliyet kontrolünü gerçekleştirebilir ve farklı ödeme yöntemleriyle ödeme alabilir. Bu nedenle, her restoranda bulunması oldukça önemlidir. Simpra, restoranınızda siparişin alınmasından ödeme sonrasına kadar her aşamada kusursuz hizmet sunabilmeni sağlar.

Maliyet kontrol sistemleri, işletmelerin satın aldıkları hammaddeleri ve bu hammaddeler kullanılarak hazırlanan menü kalemlerinin maliyetleri ile stok durumlarını kontrol etmek üzere tasarlanmıştır. Simpra Inventory, en gelişmiş stok ve maliyet kontrol sistemlerinden biridir. Restoran otomasyonuna entegre olarak kusursuz bir stok ve maliyet kontrolü süreci oluşturmanı sağlar.

Maliyet kontrolü, işletmenin üretimlerinden kaynaklanan maliyetlerin hesaplanması ve düzenlenmesi için gerçekleştirilen hesap ve işlemlerin bütünüdür. Bu işlemleri gerçekleştirmek için Simpra Inventory’nin sunduğu stok ve maliyet yönetimi özelliklerine sahip olan bir yazılım kullanarak, bütün maliyet süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsin.

Simpra, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlara kolayca kurulur ve hemen kullanıma hazır olur. Simpra’yı Google Play Store ve AppStore üzerinden indirerek kolayca menü kalemlerini ekleyebilir, hemen satış yapmaya başlayabilirsin.