Kahve Dükkanı POS Sistemi

SimpraPOS ile kahve dükkanında sipariş işlemlerini hızlıca yönetebilir, özel şurup, karışım ve diğer isteklerini adisyona kolayca ekleyebilirsin.

coffee-banner-gorsel

Kahve Dükkanı İçin Özelleştirilmiş POS Sistemi

SimpraPOS’un gelişmiş özellikleri sayesinde, ister gel-al ister masaya servis süreçlerini kolayca yönetebilir, iş modeline göre SimpraPOS’u istediğin gibi özelleştirebilirsin!

Hasan Işık

Molecule

Simpra ile çalışmaya karar verdik. Çünkü güçlü bir ekibi ve kurumsal yapısı var.

Gökhan Balcı

Katibim

Simpra ile çok rahat bir şekilde POS işlemlerimizi gerçekleştirip, anlık olarak takip edebiliyoruz.

Büke Şedele

Date Patisserie

Simpra, sürekli güncelleme yapabildiğimiz ve yeni ürünleri kolayca ekleyebildiğimiz bir ortam yaratıyor.

Zamandan Tasarruf

Perakende ve masaya servis modülleri sayesinde servisi kusursuz bir şekilde yönetebilirsin. Böylece zamandan tasarruf ederken asıl vaktini lezzetli kahveler hazırlamaya harcayabilirsin.

Kolay Kurulum

SimpraPOS’u kullanmak için yüksek maliyetleri olan donanımlara ihtiyacın yok. Tabletine Simpra’yı indirip işletme ve menü girişini tamamladıktan sonra hemen satış yapmaya başlayabilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

SimpraPOS’u, yazarkasa POS sistemine, el terminallerine ve Pazar Yeri’nde bulunan uygulamalara (Yemeksepeti, Trendyol Yemek, GetirYemek, Paycell, Zubizu Logo ve Netsis vb.) kolaylıkla entegre edebilirsin.

Anlık Veriler, Güncel Durum

Dükkanında hangi çalışanın ne kadar satış yaptığından, hangi kahvelerin daha çok sevildiğine kadar detaylı bütün raporlar, Simpra Insight ile her an cebinde. Bu raporlar ile menünde iyileştirmeler yapabilirsin.

Kahve Dükkanını Kusursuz Bir Şekilde Yönet

SimpraPOS’un birbirinden önemli özellikleriyle işletme yönetimini kolayca yapabilirsin!

Hizmet Kalitesiyle Sadık Müşteriler Edin

Kahve dükkanında sık ağırladığın misafirlerinin en çok sevdiği kahveleri Simpra ile kayıt altında tutarak sadık müşteriler kazanabilirsin. Böylece, müşterilerine sunduğun hizmet kalitesini artırabilirsin. Simpra Loyalty, bu konuda en büyük yardımcın olmaya hazır!

Taze Kahve Stoklarıyla Kârın Artsın

Kahve dükkanında kahve çekirdeği stoklarının takibi ve doğru zamanda tedariği çok önemlidir. Bu yüzden doğru aralıklarla çekirdek alımını yapmalı ve hazırdaki kahve stoğunu takip etmelisin. Stok planları ve tedarik zincirinde sorun yaşamamak için çözüm Simpra Inventory!

Kullanıcı Hikayeleri

Simpra’yı neden tercih etmen gerektiğini kullanıcılarımızdan dinle.

"Simpra, günümüz koşullarına ayak uydurmuş, önder firmalardan bir tanesi. Simpra'ya güvendik."

Nevzat Karakeben

Tonton Baba

Entegrasyonlar

Pazaryerinden ulaşabileceğiniz entegrasyonlar
ile hizmet kalitenizi artırın!

Kahve Dükkanını SimpraPOS ile Yönetmeye Hemen Başla, Gelirini Artır!

Sıkça Sorulan Sorular

Kahve ve sıcak içecek satışı gerçekleştirilen işletmelerde, sipariş ve satış yönetimini sağlayan sistemlere kahve dükkanı POS Sistemi denir.

Evet, SimpraPOS ile dilediğin şekilde sipariş alabilir, tüm bu siparişlerini tek merkezden yönetebilirsin.

Kahve dükkanı stok takibi, günümüzde oldukça önemli ve ihtiyaç duyulan bir sistem. Simpra Inventory, kahve dükkanlarında kusursuz bir stok ve maliyet yönetimi sunan, uçtan uca ve bulut tabanlı bir stok yönetimi sistemidir.