SimpraPAY ile Akıllı Cihazların
Ödeme Terminaline Dönüşsün!

Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz teknolojisi

simprapay-banner-tr

İşletmelerin Ödeme Kaydedici Cihaz Teknolojisi Yenileniyor

SimpraPAY ile uçtan uca müşteri deneyimi ile temassız ve PİN’li ödeme alabilir, e-belge oluşturabilirsin.

Tek Cihaz

Bulut tabanlı esnek altyapı sayesinde, tek bir cihaz üzerinden sipariş ve ödeme alarak donanım maliyetlerini azaltabilirsin.

Temassız Ödeme

Android işletim sistemine sahip, NFC özelliği olan tüm cihazlardan temassız ödeme alabilirsin.

e-Belge Gönderimi

Müşterilerinin ödemeleri tamamlandıktan ve onaylandıktan sonra müşterilerine e-belge gönderebilirsin.

Kesintisiz Destek

Uzman destek ekibimizden 7/24 destek alarak, sen de müşterilerine kesintisiz hizmet verebilirsin.

Akıllı Cihazlarını Hemen Ödeme
Terminaline Dönüştür!

NFC özelliği olan Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlar, tabletler ve POS terminallerini ödeme terminaline dönüştürebilirsin.

Ödüllü Ödeme Kaydedici Cihaz Teknolojisi

Rakiplerinden üstün SimpraPAY, PSM Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2020’de Teknoloji Kategorisi’nde Altın PSM ödülünü kazandı. Vergi Usül Kanunu 507 no’lu Genel Tebliği (VUK 507) uyarınca yenilenen ve ödeme kaydedici cihaz tanımına göre geliştirilen SimpraPAY, sertifikalı ve sertifikasız cihazlarda çalışan global olarak da sayılı yeni nesil ödeme kaydedici cihaz teknolojisine sahiptir.

Yeni Nesil SimpraPAY Deneyimini Keşfedin

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterinin kredi veya banka kartına kasa personelinin temas etmesine gerek kalmadan, yalnızca POS cihazına kartın yaklaştırılması ile gerçekleştirilen ödeme işlemine temassız ödeme denir.

Hem POS sistemi hem de yazarkasa işlevi gören cihazlara ÖKC yani Ödeme Kaydedici Cihaz denir. SimpraPAY, yeni nesil bir Ödeme Kaydedici Cihaz teknolojisi ürünüdür.

Tüketicilere yapılan satışlara ait faturaların, ilgili kamu kurumlarına dijital ortamda iletilen kopyalarına e-Belge denir. SimpraPAY ile kolayca e-Belge oluşturabilir, bu belgeleri müşterilerine ve kamu kuruluşlarına ulaştırabilirsin.