SimpraPOS
Entegrasyonları

SimpraPOS üçüncü parti uygulamalar ile kusursuz bir entegrasyon sunar,
zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Simpra entegrasyonlar ikonlar topluluğu
entg-main-banner-photo-pos (1)

GetirYemek

GetirYemek entegrasyonu ile gelen siparişler otomatik olarak SimraPOS sistemine düşer. Manuel işlemler sıfırlanır ve zaman kaybı önlenir.

Yemeksepeti

Yemeksepeti aracılığıyla verilen paket servis siparişlerini Simpra üzerinden yönetebilmeni sağlayan bu entegrasyon ile sipariş almak, teslim etmek ve ödemeleri kaydetmek çok kolay.

Trendyol Yemek

Trendyol Yemek üzerinden gelen siparişleri POS sisteminde anında görüntülemek ve sorunsuz şekilde yönetmek mümkün.

Migros Yemek

Migros Yemek entegrasyonu sayesinde, gelen siparişler anlık olarak POS sisteminde görüntülenerek misafirlere daha hızlı bir hizmet sunulur.

Fuudy

Fuudy üzerinden gelen siparişleri ve kuryeler aracılığıyla teslim edilecek siparişleri, POS sisteminde anında görüntülerek sorunsuz şekilde yönetmeni sağlar.

Yemeksepeti Vale

Yemeksepeti Vale entegrasyonu, kuryeler aracılığıyla teslim edilecek siparişleri, POS sistemin üzerinden yönetmeni sağlar.

Zubizu

Müşterilerinin Zubizu kampanyalarından yararlanabilmesi için geliştirilen Zubizu entegrasyonu, Simpra ve Zubizu’nun eş zamanlı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Sodexo

Kusursuz Sodexo entegrasyonu ile Sodexo kullanan müşterilerine Simpra üzerinden temassız ödeme hizmeti sunabilirsin.

Paycell

Paycell entegrasyonu, nakit veya kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerinden ödeme almana olanak tanır ve müşterilerine farklı ödeme yöntemleri sunmanı sağlar.

Logo Entegrasyonu

Kullandığın ERP sistemiyle Simpra’nın entegre olmasını ve Simpra’da kaydedilen verilerinin muhasebe sistemine otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsin.

Simpra Connect

Simpra Connect, üçüncü parti yazılımlarla Simpra arasında bağlantı kurar ve yeni entegrasyonları da POS sistemine aktarabilmene olanak sağlar.

İGA Entegrasyon

İstanbul Havalimanı’nda yer alan işletmenin, havalimanı sistemiyle entegre olmasını sağlayan İGA Entegrasyonu, POS sisteminin kusursuz bir biçimde İGA altyapısına uyumlu hale gelmesini sağlar.

QR Menu Order

Müşterilerin, akıllı cihazlarının kamerasıyla, masalarda bulunan QR kodu taratarak işletmenin tüm menüsüne erişip sipariş verebilir, temassız ödeme yapabilir.

Loyalty Basic

Simpra Loyalty entegrasyonu sayesinde, müşterine özel bir mobil uygulama sahibi olabilir, bu uygulama ile müşterilerine kampanyalar ve indirimler sunabilirsin.

Loyalty Order

Müşterilerinin kullanımına sunduğun mobil uygulama üzerinden paket veya gel al servis ile sipariş almak için Loyalty Order entegrasyonunu kullanabilirsin.

Inventory Connect

Inventory Connect, Simpra’nın stok ve maliyet kontrol modülü olan Simpra Inventory ile kullandığın diğer sistemler arasında bağ kurar.

Inventory Portal

Kullandığın ERP sistemiyle, stok ve maliyet takibi modülün Simpra Inventory arasında iletişim kurarak, veri aktarımı yapmanı sağlar.

Inventory Property

İşletmene bağlı yeni bir şube açılması durumunda, bu şubedeki stok ve maliyet takibini sağlamak için Simpra Inventory’nin şubeler arası entegrasyon sağlar.

Z Raporu GMP3 FTP

Gün sonunda aldığın Z raporlarının, FTP üzerinden aktarılmasını sağlayan entegrasyon ile gün sonu raporların güvenli ve hızlı bir şekilde kaydedilir.

iCiro Basic TSM

Bu entegrasyon, Ingenico IWE 280 cihazının Simpra ile entegre bir şekilde çalışmasını sağlar.

GMP3 Entegrasyonu

Kablolu yazar kasa entegrasyonu sayesinde, Simpra üzerinden yazar kasa fiş kesebilirsin.

EFT POS

Bu entegrasyon sayesinde, masada ya da paket serviste Ingenico IWE cihazını kullanarak ödeme alabilirsin.

e-Belge Entegrasyonu

SimpraPOS ile e-Fatura ve e-Arşiv faturalarını otomatik olarak gönderebilirsin.

GMU 507

Android işletim sistemine sahip, NFC uyumlu akıllı telefonların ve POS terminallerinin ödeme kaydedici cihaza dönüşmesini sağlar.

E-fatura

E-Fatura

Faturaların, Stok ve Maliyet modülüne otomatik olarak işlenmesini sağlar. Bu sayede, iş yükünü azaltırken olası hataların önüne geçer.

SimpraPOS’un Kusursuz Entegrasyonlarını Denemeye Başla