Restoranlarda Masa Rezervasyonu Sistemi SIMPRA Reservation’ı Keşfet

İşletmenin tüm masa rezervasyonları kontrolün altında!

Yeni Nesil Rezervasyon Sistemi

SIMPRA Reservation, restoran ve café’lere özel olarak tasarlanmış, yeni nesil rezervasyon sistemidir. SIMPRA Reservation sayesinde günün her saati için masa
rezervasyonu alabilir, aldığın rezervasyonları kolaylıkla yönetebilirsin.

Web ve Android Arayüzü

Rezervasyonlarını Android tabletinden veya web tarayıcılar üzerinden kontrol edebilirsin.

Çoklu Şube Yönetimi

SIMPRA Reservation zincir yapılarını destekler nitelikte tasarlanmıştır. Ayrıca, dilediğin şubeleri favorilere ekleyerek daha yakından takip edebilirsin.

Provizyon Özelliği

SIMPRA Reservation, rezervasyon sırasında provizyon alma özelliğiyle, no-show oranını azaltarak rezervasyon akışını güçlendirebilirsin.

Müşteri Bilgilendirme

Rezervasyon sırası bekleyen müşterilerini, SIMPRA Reservation üzerinde listeleyebilir, sırası gelen müşterilerini SMS veya e-mail yoluyla bilgilendirebilirsin.

Müşterilerini Daha Yakından Tanı

Müşterinin işletmene en son ne zaman geldiği, ne kadar harcadığı, hangi masada oturmayı tercih ettiği gibi bir çok bilgi SIMPRA Reservation’a tanımlanabilir. Müşterilerinle ilgili bilgileri rezervasyon geçmişinden görüntüleyip, onları daha yakından tanıyabilirsin!

SimpraPOS Entegrasyonu

SimpraPOS entegrasyonu sayesinde yapılan rezervasyonlara ait tüm çek detaylarını ve misafirlerinin harcama alışkanlıklarını rezervasyon sisteminde görüntüleyebilirsin.

Müşteri Memnuniyeti

SIMPRA Reservation, müşterilerinin rezervasyonlarıyla ilgili özel isteklerini kaydederek, onlara özel hizmetler sunarken, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmanı sağlar.

Müşteri Segmentasyonu

Anonim veya VIP müşteri profilleri için farklı rezervasyon girişi opsiyonları kullanabilirsin. Ayrıca, rezervasyon almak istemediğin müşteriler için kara liste de oluşturabilirsin.

Masa Rezervasyonlarını Garantile

Ön ödemeli veya provizyonlu rezervasyonlar ile kayıplarının önüne geçerek kronikleşen no-show problemine kalıcı bir çözüm bulabilirsin.
Üstelik, ön ödeme süreçlerini dijitalleştirerek müşteri deneyimini de iyileştirirsin!

Provizyonlu Rezervasyon

Müşteri restorana gelirse kredi kartındaki bloke kalkar. Müşteri restorana gelmediğinde ise kredi kartındaki bloke satışa dönüşür.

Ön Ödemeli Rezervasyon

Müşteri restorana gelirse ön ödeme olarak alınan tutar hesaptan düşülür. Müşteri restorana gelmediğinde ise alınan ön ödeme iade edilmez.

Google Üzerinden Rezervasyon Al

Simpra Reservation’ın Google ile Rezervasyon entegrasyonu sayesinde Google Arama ve Haritalar’daki işletme profiline “Masa Rezerve Et” butonu ekleyebilirsin.
İşletmenin çalışma saatlerini, menüsünü, fotoğraflarını, lokasyonunu ve yorumlarını gören potansiyel müşterilerin bu alanda karar verip doğrudan rezervasyon yapabilirler.

Ek Ödeme Yok

Google ile Rezervasyon’u entegre etmek için ek bir ücret ödemene gerek kalmadan potansiyel müşterilerine ulaşabilirsin.

Dijital Bekleme Listesi

“Bekleme Listesine Katıl” butonuna tıklayarak dijital olarak bekleme listesine katılan misafirlerine tahmini bekleme sürelerini sunabilirsin.

Tek Panelden Rezervasyon Kontrolü

İşletmenin web sitesi ve Google üzerinden aldığın tüm rezervasyonlarını tek panelden kontrol edebilirsin.

Rezervasyonlarını
Yönetmenin En Verimli Hali!

Tüm rezervasyon süreçlerini en iyi şekilde yönetmeye hemen başla