Pastane POS Sistemi

Senin işin lezzetli tatlılarla müşterilerine mutluluk yaymak olsun. Bizim işimiz de pastanenin kusursuz şekilde işletilmesini sağlamak!

pastane-banner-gorsel@2x-71

Pastane Yönetimi SimpraPOS ile Çok Kolay

Hazırladığın birbirinden lezzetli pastaları misafirlerine sunarken SimpraPOS’un pratik arayüzünde sipariş yönetimi ve ödeme alma işlemlerini kolayca yapabilirsin.

Zafer Bilge

inkase

İşe aldığım bir günlük elemanım bile, 24 saatin sonunda Simpra'yı kolayca öğrenebiliyor.

Emrah Sati

Urban Bread

Simpra kadar detaylı ve kullanışlı başka bir POS sistemiyle karşılaşmadık.

Sarah Nile Cameron

Bakehane

Simpra'yı kolayca kullanabiliyorum ve bundan çok mutluyum.

Sadık Pastane Müşterileri

Pastanedeki lezzetleri seven müşterilerine, sadakat programıyla kampanyalar sunarak daha sık gelmelerini sağlayabilirsin. Simpra Loyalty ile sadık müşteriler edinirken gelirini artırabilirsin.

Detaylı Raporlar

Simpra Insight ile pastanede daha çok sevilen tadlar, çalışanların raporları ve diğer tüm analitik metrikler her an cebinde.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

SimpraPOS sistemini yazarkasa POS sistemine, el terminallerine ve diğer sistemlerine kolaylıkla entegre edebilirsin. Yemeksepeti, Trendyol Yemek, GetirYemek, Zubizu, Logo, Netsis ve Sodexo gibi bir çok entegrasyona MarketPlace üzerinden ulaşabilirsin.

cta-device-pastane

Pahalı Sistemlere İhtiyacın Yok

Simpra’yı ihtiyaçlarına göre özelleştir, ihtiyacın olmayan hiçbir modüle ekstra para harcama. 15 dakikada POS sistemini kur ve hemen satışa başla!

cake-bg-macaron

“Pastalarınız Taze mi?”

Pastane işletmeciliğinde pastaların taze kalması için taze malzemeler, pastanın ne zaman yapıldığı gibi pek çok değişken söz konusudur. Simpra Inventory sayesinde stoklarını her zaman güncel tutabilir ve tedariğini kusursuz yönetebilirsin!

Alerjen Bilgilerini Ekle, Hizmet Kaliteni Artır

Menü kalemindeki ürünlere alerjen bilgilerini ekleyebilir ve SimpraPOS’a bu bilgiyi iletebilirsin. Böylece POS sisteminin menü kalemlerinde oluşan alerjen bilgileri sayesinde hem müşterilerinin sağlığını korur hem de detaylı ürün bilgileri ile hizmet kaliteni artırırsın.

Kullanıcı Hikayeleri

Simpra’yı neden tercih etmen gerektiğini kullanıcılarımızdan dinle.

Simpra ile çalışmaya karar verdik. Çünkü güçlü bir ekibi ve kurumsal yapısı var.

Hasan Işık

Molecule

Entegrasyonlar

Pazaryerinden ulaşabileceğiniz entegrasyonlar
ile hizmet kalitenizi artırın!

Pastaneler için En İyi POS Sistemiyle Tanış