Otel Otomasyonu
Hepsi Bir Arada Otel Yönetimi

Otel otomasyonu için ihtiyacın olan tüm özellikler Simpra’da. Otelini kusursuz yönetmek için Simpra ailesiyle hemen tanış!

SimpraPMS Otel Yönetim Sistemi

SimpraPMS ile otel rezervasyonlarını kolayca yönetirken, kusursuz hizmet sunabilir ve kârlılığını artırabilirsin!

60’tan fazla acenteye entegre çalışan Simpra Booking ile alınan rezervasyonları, anlık olarak SimpraPMS sisteminde görebilirsin.
Farklı oda tiplerine özel fiyat formülleri tanımlayabilir, tek fiyat formülüyle tüm oda fiyatlarını otomatik olarak güncelleyebilirsin.
Otelindeki odaların durumuyla ilgili bütün süreçleri tek ekrandan görüntüleyebilirsin.
Misafirlerinin profil istatistiklerini sistemde kayıtlı tutarak, konaklama sürelerine ve dönem bilgilerine ulaşabilirsin.

Simpra Otel Otomasyonu ile İşletmeni Kusursuz Yönet

Her ölçekten işletmeler için geliştirilmiş otel otomasyonu çözümleri ile otel yönetimi artık çok kolay.

Online Rezervasyon Motoru

Online rezervasyon motoru ile otelinin web sitesinden aldığın rezervasyonları artırabilirsin. Böylece OTA’lara yüksek komisyonlar ödemekten kurtulursun!

Opera ve Fidelio Suite8 entegrasyonu ile tüm rezervasyonlarını anlık olarak PMS sisteminde görüntüleyebilirsin.
Web siten üzerinden misafirlerine özel kampanyalar oluşturarak, rezervasyonlarını artırabilirsin.
Otelinde müsaitlik olmaması halinde, müşterilerini zincir işletmenin farklı otellerine yönlendirebilirsin.
Hızlı fiyat girişi özelliği sayesinde, farklı oda tiplerine özel formüller oluşturarak fiyat girişlerini anlık olarak gerçekleştirebilirsin.

Kanal Yöneticisi

Simpra Kanal Yöneticisi ile 60’dan Fazla Acenteden kolayca rezervasyon alabilir ve rezervasyonlarını kolayca yönetebilirsin.

Farklı OTA’lara farklı fiyatlar tanımlayabilir ve OTA’larda yapılan satışları kolayca yönetebilirsin.
OTA’lar üzerinden yapılan tüm rezervasyonları anında otelinin PMS sisteminde görüntüleyebilirsin.
Hızlı fiyat girişi özelliği sayesinde fiyat formülleri oluşturabilirsin. Yaptığın fiyat değişiklikleri, tüm OTA’lara anlık olarak yansır.

Kusursuz Otel Otomasyonunu Hemen Keşfet

Sıkça Sorulan Sorular

Otel ve konaklama işletmelerinde, rezervasyon aşamasından check-out aşamasına kadar tüm süreçlerin kesintisiz bir şekilde yönetilebilmesini sağlayan yazılımlara Otel Otomasyon Programı denir.

Otel otomasyon sistemleri, fiziksel sunucularla çalışan geleneksel sistemler ve bulut sunucu üzerinden çalışan yeni nesil sistemler olmak üzere iki çeşite ayrılır. SimpraPMS, bulut sunucu üzerinden çalışan yenilikçi bir otel otomasyon sistemidir.

SimpraPMS’i, akıllı cihazına ve bilgisayarına indirerek hemen kullanmaya başlayabilir, otelinde benzersiz bir yönetim süreci oluşturabilirsin.

SimpraPMS’in online rezervasyon modülü sayesinde, acenteler ve web siten üzerinden kolayca ve düşük komisyonla rezervasyon alabilirsin.

SimpraPMS ile OTA’lar ve web siten için farklı fiyatlar belirleyebilir, ayrıca ülkelere göre de farklı fiyatlar oluşturarak oda fiyatlandırmalarını fonksiyonel bir şekilde tek panelden yönetebilirsin.