Google Hotel Ads

Rezervasyonlarını Google üzerinden almaya başla,
düşük komisyon oranları ile kârını artır!

google-hotel-banner

Direkt Rezervasyon Alın

Google Hotel Ads ile Google aramalarında görüntülenen otel web siten sayesinde misafirlerinden direkt rezervasyon alabilirsin. Misafirlerin, otelinin müsaitlik durumunu ve fiyatını sorgulayarak kolayca rezervasyon yapabilir!

Kârlılığınızı Artırın

OTA’lardan daha uyguna sunduğun fiyatlandırma sayesinde yüksek komisyon oranları ödemene gerek kalmaz, çünkü misafirlerinin rezervasyon talepleri otel web sitene yönlendirilir. Üstelik Google’a sadece rezervasyon onaylanınca komisyon ödersin!

Otelin Google’da Görüntülensin

Google Hotel Ads, otellere ait online acentelerdeki ve otellerin kendi web sitelerindeki tüm fiyatları karşılaştırarak misafirlerin en iyi fiyatı bulmasına yardımcı olan bir platformdur.

google-hotel-section-1

Google Arama

Google aramalarında potansiyel müşterilerine, otel web sitesinin masaüstünde, tabletlerde ve mobil cihazlarda görüntülenmesini sağlayabilirsin.

Haritalar

Otelini haritalarda arayan misafirlerin konumunu rahatlıkla görüntüleyebilir ve işletmene fiziksel olarak yapılan ziyaret sayısını artırabilirsin.

Asistan

Otelinin adını Google’da sesli olarak söyleyip rezervasyon yapmak isteyen misafirlerinin web sitesine yönlendirebilirsin.

Otelin Google Hotel Ads’de Listelensin
Oda Doluluk Oranını Artır

Ücretli Reklamlar

Otel web siten Google Hotel Ads sayesinde aramalarda en üstte gözüksün, doğrudan otelinin web sitesi üzerinden rezervasyon almaya başla.

hotel-ads-tr2
hotel-ads-tr1

Ücretsiz Reklamlar

Simpra ile Google Hotel Ads’e entegre olun, ücretsiz rezervasyon bağlantılarında otel web siten otomatik olarak listelensin.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Google Hotel Ads ile otelin Google aramalarında sağ tarafta görünür olur ve direkt rezervasyon alabilirsin.

Google Hotel Ads ile otelin Google aramalarında, Haritalar ve Assistant’da görünür olur.

Google Hotel Ads kullanan oteller sadece aldıkları rezervasyon başına Google’a komisyon ödemektedirler. Bu özellik sayesinde reklamın bir rezervasyona dönüştüğünde ödeme yaparsın.