Bar & Gece Kulübü POS Sistemi

Simpra POS, alkollü işletmelerde (bar, pub, gece kulübü vb.) ister ön ödemeli satış ister masaya servis modülüyle hızlı sipariş/adisyon yönetimi sağlar!

bar-sistemi-bar-banner@2x

Kesintisiz POS,
Kesintisiz Satış

SimpraPOS’un bulut altyapısı, barın en yoğun olduğu saatlerde bile siparişler ve çeklerle ilgili sorun yaşamanı engeller. Çevrim dışı çalışma özelliği sayesinde kesintisiz hizmet sunar, her zaman eksiksiz çalışır!

Gece Stok Aramak
Zorunda Kalma

Simpra Inventory sayesinde uzun çalışma saatlerinden sonra stok kontrolü yapmana gerek kalmaz. Stok ve maliyet yönetimi modülümüz sayesinde POS sisteminde yapılan satışlar anlık olarak stoktan düşer, hiçbir problem yaşamazsın!

Sınırsız Sipariş Almak için Geliştirilmiş POS Sistemi

Müşteri sirkülasyonunun yüksek olduğu bar ve gece kulübü gibi mekanlarda yüksek performansıyla Simpra, işletmede müşteri memnuniyetini ve verimliliği her zaman en üst seviyede tutar.

bar-sistemi-section1-ui@2x

Barın Müdavim Kitlesini Yarat

Müşterilerin barına daha sık uğramasını sağlayacak sadakat programları hazırlayabilir ve civarın en popüler mekanı haline gelebilirsin. Simpra Loyalty ile sadakat programları hazırlamak ve müdavimler edinmek çok kolay.

Her An Satış Raporlarına Erişim

Z raporlarına mobil cihazdan erişip günlük performansı takip edebilirsin. Ayrıca belli bir gün veya saat seçerek, o saatlerde açılan çek sayısını ve geliri görüntüleyebilirsin. Böylece yoğunluk planlamasını yaparak gelirini artırabilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

SimpraPOS sistemini yazarkasa POS sistemine, el terminallerine ve diğer sistemlerine kolaylıkla entegre edebilirsin. Logo ve Netsis gibi ihtiyacın olan tüm platformlara Marketplace ile kolaylıkla entegre olabilirsin.

Kullanıcı Hikayeleri

Simpra’yı neden tercih etmen gerektiğini kullanıcılarımızdan dinle.

Simpra ile çalışmaya karar verdik. Çünkü güçlü bir ekibi ve kurumsal yapısı var.

Hasan Işık

Molecule

Bar ve Gece Kulübü için Geliştirilmiş POS Sistemi

Simpra POS, hizmetini hızlandırmana ve bara anında sipariş göndermene yardımcı olarak partinin devam etmesini sağlar!